Zwiedzanie stacji wodociągowej na Bielanach
Data publikacji: 2026-06-21
Zapraszamy do udziału w wycieczce do stacji wodociągowej "Stare Bielany", która odbędzie się w sobotę 27 czerwca o godz. 14.00. Przewodnikiem po tym szczególnym obiekcie będzie Adam Kowalkowski.
Wydarzenie jest częścią cyklu "Dziedzictwo po sąsiedzku", przygotowanego przez Towarzystwo Miłośników Torunia przy wsparciu Gminy Miasta Toruń.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje rejestracja - zapisy przyjmujemy za pośrednictwem formularza dostępnego pod linkiem https://forms.gle/ZUN8zYw2N9ZYPExXA . Formularz będzie aktywny do wyczerpania dostępnych miejsc.
Miejsce spotkania - brama wejściowa przy ul. św. Józefa 47 (od strony szpitala).
Serdecznie zapraszamy!